Při designování vlastního dřevěného motýlka jsem zvolil poměrně netypický vzhled s rovnými hranami a ostrým zakončením jednotlivých rohů. Rozhodl jsem se pro tento tvar, neboť i při výrobě dřevěných motýlků se snažím razit svoje heslo "Adverso flumine" nebo-li "Proti proudu." Dřevěných motýlků s typickým kulatějším tvarem najdeme na trhu nepřeberné množství, tak vystup z davu a buď jiný! 

Základní myšlenkou mých motýlků je nechat vyniknout jedinečnou kresbu, strukturu a barvu jednotlivých dřevin.

motyl uprava
od 790 Kč

Ručně vyrobený dřevěný motýlek z jasanového dřeva ( Fraxinus sp. ). K motýlku lze vybrat stuhu prakticky libovolné barvy . Stuha má nastavitelnou délku a zapínání typu háček + očko jako u běžných kvalitních látkových motýlků. Motýlka lze doplnit o gravírování libovolného symbolu, monogramu či obrázku. Všechny detaily budou upřesněny během vzájemné komunikace mezi kupujícím a výrobcem.    Dřevo motýlka je ošetřeno kombinací tungového a pomerančového oleje. Kombinace těchto olejů zvýrazňuje kresbu dřeva a zvyšuje jeho odolnost vůči mechanickému poškození a špíně. Motýlek je dodáván v dárkové krabičce. Poštovné je ZDARMA.

K objednání 
motyl2
od 790 Kč

Ručně vyrobený dřevěný motýlek ze dřeva  Ořešáku černého ( Juglans nigra ). K motýlku lze vybrat stuhu prakticky libovolné barvy . Stuha má nastavitelnou délku a zapínání typu háček + očko jako u běžných kvalitních látkových motýlků. Motýlka lze doplnit o gravírování libovolného symbolu, monogramu či obrázku. Všechny detaily budou upřesněny během vzájemné komunikace mezi kupujícím a výrobcem.    Dřevo motýlka je ošetřeno kombinací tungového a pomerančového oleje. Kombinace těchto olejů zvýrazňuje kresbu dřeva a zvyšuje jeho odolnost vůči mechanickému poškození a špíně. Motýlek je dodáván v dárkové krabičce. Poštovné je ZDARMA.

K objednání 
2 položek celkem