Papilio BLACKWALNUT

Neohodnoceno
790 Kč 940 Kč 790 Kč 940 Kč 790 Kč 940 Kč 790 Kč 940 Kč 790 Kč 940 Kč 790 Kč 940 Kč 790 Kč 940 Kč od 790 Kč
K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání K objednání Zvolte variantu
Barva stuhy
Gravírování
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Ručně vyrobený dřevěný motýlek ze dřeva Ořešáku černého (Juglans nigra). K motýlku lze vybrat stuhu prakticky libovolné barvy. Stuha má nastavitelnou délku a zapínání typu háček + očko jako u běžných kvalitních látkových motýlků. Motýlka lze doplnit o gravírování libovolného symbolu, monogramu či obrázku. Všechny detaily budou upřesněny během vzájemné komunikace mezi kupujícím a výrobcem. 

 

Dřevo motýlka je ošetřeno kombinací tungového a pomerančového oleje. Kombinace těchto olejů zvýrazňuje kresbu dřeva a zvyšuje jeho odolnost vůči mechanickému poškození a špíně. Motýlek je dodáván v dárkové krabičce. Poštovné je ZDARMA.

Kategorie: Dřevěné motýlky

Celý motýlek je kompletně vyroben ručně. Od prvotního nařezání, přes vyřezání tvaru motýlka a následné vybroušení a naolejování. Stuha je vyrobena stejným způsobem jako u běžných kvalitních látkových motýlků se zapínáním typu háček + očko (lidově dědek + babka) a se snadno nastavitelnou délkou.

Mým cílem je vyvarovat se nevzhlednému gumovému zapínaní s plastovou přezkou a vytvořit produkt, který bude kvalitou zpracování konkurovat nejlepším motýlkům na trhu.

 

Rozměry: 11 x 5 x 0,5 cm

Materiál: Ořešák černý 

Povrchová úprava: tungový olej, pomerančový olej

Balení: motýlek, papírová krabička

Záruka: 2 roky

Doba výroby: do 1 týdne

Doprava: ZDARMA