Hodnocení obchodu

5,0 62 hodnocení
5
62x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora Katarína | 12.8.2021
Krásny a originálny darček, skvelý prístup a kvalitné prevedenie :)
K Avatar autora Karolína | 29.7.2021
Milý pane Berčáku, chci Vám moc poděkovat za tvorbu hodinek pro mého manžela. S odstupem času mi vlastně došlo, že ačkoliv jsme si vyměnili mnoho zpráv, nikdy jste mi při tvorbě nepodsunul váš vlastní názor nebo nápad. Jemně jste mě dovedl a trpělivě čekal až do momentu, kdy jsem přesně věděla, že takhle to chci a takhle je to přesně ono.. Díky tomu také hodinky a vzkaz na nich jsou krásným vyjádřením mého záměru se zaměřením na naši rodinu. Vaše precizní práce tvořená srdcem, vůně hodinek po otevření krabičky, váš vzkaz v obálce.. Manžel byl dojatý. Děkuji Vám a ráda se vrátím znovu. Ať se Vám daří.
H Avatar autora Helena | 6.7.2021
Skvělý přístup, rychlé dodání, krásný handmade výrobek
MP Avatar autora Michal Pešta | 10.6.2021
Víc, než hodinky... česká výroba, podpora lokálního výrobce a perfektní design. První jsem si odnesl z Palace Store v Olomouci, podle fotky bych si na ně nevsadil. Naživo to bylo na první dobrou... černý ořešák a zebrano, v balení s karnaubským voskem a poděkováním výrobce. Neskutečně milé překvapení a nový svět hodinek... Druhý hodinky jsem objednával jako dárek. Pan Berčák mi vyšel maximálně vstříc. K výrobě přijal dřevo, které jsem zaslal v touze po dosažení naprostého originálu. Při tvorbě jsem měl možnost konzultovat detaily a rychlost výroby překvapila myslím obě strany. Dárek... nakonec jsem ho předal. Ale jako poprvý, když jsem hodinky viděl naživo, držel je v ruce... ta lehkost, důraz na detaily... A cena? Jak kalkulace, tak výsledná cena, obojí mi udělalo radost. Vlastně mi asi zbylo na nový... takže pane Berčáku, děkuju a těším se na nový model...
Avatar autora Lucie Šindelková | 11.2.2021
S hodinkami i komunikací jsem spokojena na 1????. Konečný návrh hodinek od výrobce předčil mé očekávání. S ⌚ jsem maximálně spokojená.Jsou opravdu nádherné.Je to můj vysněný dárek k narozeninám???? Všem doporučuji????????
MC Avatar autora Martin Chytil | 26.12.2020
Naprosto skvělá práce! Celá komunikace od začátku až do konce úplně skvělá. Oceňuji zejména množství rad, tipů a pomoci při výběru finálního vzhledu. A výsledek naprosto předčil veškerá očekávání. Maximální spokojenost. Rozhodně doporučuju!
EZ Avatar autora Erika Zamišková | 22.12.2020
Jsem velice spokojena komunikace skvėlá zboží super vřele doporučuji
Avatar autora | 21.12.2020
BF Avatar autora Barbora Faltynkova | 11.12.2020
Skvělá komunikace, včasné dodání, velká důvěra v ručně vyráběné a kvalitní produkty
M Avatar autora Mirka | 8.11.2020
Hodinky jsem si koupila k narozeninám. A lepší investici jsem si nemohla přát. Hodinky jsou perfektní. Během čekání, jsem dostávala fotky, v jaké fázi jsou. Hodinky dorazily s předstihem, úžasně zabalené, s krásným dopisem. Vřele doporučuji ???? určitě si zase časem objednám další.
IV Avatar autora Ivana Vaňková | 28.10.2020
Jsem naprosto nadšená. Objednala jsem hodinky pro manžela s vlastní kresbou a dopadly skvěle. Kresba je přesně přenesena na ciferník, výběr dřeva a řemínku - opravdu vřele doporučuji.
P Avatar autora Pavla | 25.9.2020
Komunikace, objednávka i dodání naporosto bezproblémové, velmi vstřícný a milý přístup byl korunován naprosto famózním výrobkem. Jsem opravdu hrdou majitelkou hodinek, které mají duši. Děkuji.
K Avatar autora Klára | 27.8.2020
???????? Perfektní komunikace ???????? Hodinky dorazily s denním předstihem ???????? Výběr dřeva, pásků, ručiček ???????? Možnost datumovky ???????? Vlastní návrh přední i zadní strany ♥️ Hodinky dokonalé, přesně dle představ ♥️ Vřele doporučuji, určitě se vrátím ☺️
JK Avatar autora Jana Knápková | 3.8.2020
N Avatar autora Nikol | 2.8.2020
Hodinky jsou perfektní. Velmi kvalitní ruční práce s vlastním desingem. Komunikace probíhala o všech detailech. Dostala jsem několik variant grafického návrhu i rady a tipy jaký druh hodinek, dřevo a velikost hodinek se k mým představám hodí nejvíce. Rozhodně doporučuji. S takovým přístupem a ochotou pana Berčáka jsem se při objednávání nějakého produktu už dlouho nesetkala. Na výsledných hodinkách jde vidět, že do výroby vkládá pan Berčák maximum. Hodinky vůbec netlačí, příjemně se nosí a to že nosím naprostý originální kousek, který dokonce předčil mé představy je prostě skvělé. Děkuji ještě jednou
AB Avatar autora Anna Bednaříková | 13.7.2020
Úžasné! Skvělá a rychlá komunikace s panem Berčákem. Naprosto respektoval všechna přání a hodinky jsou nádherné...přesně podle mých představ. Doporučuji všem, kteří mají rádi přírodní materiály a jedinečnost. Ještě jednou moc děkuji!
JP Avatar autora Jana Ptáčková | 13.7.2020
Hodinky jsou skvělé. Velmi příjemné na používání. Děkuji za citlivý a vstřícný přístup panu Berčákovi. Mohu jenom doporučit.
VS Avatar autora Veronika Szalay | 29.6.2020
MK Avatar autora Miroslav Krhounek | 21.6.2020
Jedinečnost. Přístup, komunikace, produkt... Nádherný kousek podle vašich představ. To je k nezaplacení. Nemluvě o tom, že se jedná o českou výrobu....
BG Avatar autora Bohdana Gillíková | 16.6.2020
Za mě rozhodně pět hvězdiček. Úžasný přístup, nadmíru příjemná a rychlá komunikace, výsledek úchvatný. Výrobce naprosto respektoval má (ač někdy složitá) přání a při nerozhodnosti uměl poradit.
Nahoru
62 položek celkem